Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

 

Firmamız İstanbul'a yapacağınız yalnız veya ailece,turistik veya iş seyahatleriniz için gereksineceğiniz konaklamaları konforlu ve ekonomik çözümlerle profesyonelce karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Apart dairelerimiz bu amaca hizmet etmek için her türlü konfor ve ulaşım göz önüne alınarak hazırlanmıştır.

Yurtdışında yaygın olan bu uygulamanın profesyonel bir anlayışla ülkemizde de geliştirilmesine çalışan firmamız tüm seyahatlerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

 

Misyonumuz

Kiralık dairelerimiz, misafirlerimize ev konforunu sunacak ve kendi evlerini aratmayacak şekilde düzenlenmiştir. Memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz, gelişen ve değişen süreç içersinde de daha iyisi yapmak için sürekli çalışıyoruz 

Amacımız dünyanın bir çok ülkesinde uygulanan apart daire kiralama sistemini, Türkiye’de profesyonelce uygulamak ve başlangıçta İstanbul olmak üzere bir çok şehirde ve ülkede hizmet vererek öncü bir uluslararası firma olmaktır. 

 * Misafirlerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap veririz.
 * Kanunlardan ve yasal düzenlemelerden taviz vermeyiz.
 * Misafirlerimizin güvenliği ve gizliliği bizim için ön plandadır.
 * İşimizi ciddiye alırız ve her türlü geri bildirime açığız.

 

Kalite Politikamız

Misafirlerimize sunduğumuz üstün konaklama hizmeti aynı zamanda yüksek kalite anlayışını beraberinde getirmektedir bu sebeple Jas-Ans akreditasyonuna sahip GNS (Global Network System) tarafından ISO 9001:2008 kalite belgesini almış bulunmaktayız.

 Otellerin sıradanlığından ve soğukluğundan  sıkıldıysanız ya da bir otel odasından daha  fazlasını istiyorsanız,bu konforlu daireler tam  size göre...


 Kendinizi evinizde hissedeceğiniz kadar  sıcak  ve lüks bir mekan arıyorsanız size bir  teklifimiz  var.

 Artık İstanbul’un ana merkezlerinde hava  alanlarına, eğlence ve iş yaşamına yakın rahat  ve sakin bir konaklama alternatifiz var. 

 Sizlere sunduğumuz lüks rezidanslardaki  apart dairelerimizde; sıradan bir apartman  dairesinde bulacağınızdan çok daha fazlasını  standart olarak bulacağınızı söylemek  istiyoruz.

 Tüm ayrıntıların düşünüldüğü apart  dairenizde  isterseniz bir film izleyebilir ya da  tam  donanımlı mutfağınızda kendinize bir  yemek  ziyafeti sunabilirsiniz. 

Artık İstanbul’a iş seyahati ya da tatil  amacıyla geldiğinizde konaklama ihtiyacınızı  karşılamak için tek yapmanız gereken  ihtiyaçlarınıza uygun bir rezidans seçerek bize söylemek. Gerisini biz organize edip isterseniz sizi uçağınızdan alıyoruz ve konaklayacağınız daireye kadar eşlik ediyoruz.

 Tam donanımlı, tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren, a’dan z’ye tüm ayrıntıların düşünüldüğü evinizdeki yaşantınızı aratmayacak sıcaklıkta bir apart keyfi yaşamak için tek yapmanız gereken bizi aramak ya da rezervasyon formunu doldurmak.

 
Siz Sadece Keyfini Çıkartın...